Obrazek

 

HARCERSTWO

 Pierwszego dnia wiosny harcerze 8 DH "Trop" w Woli Krzysztoporskiej zorganizowali dla uczniów szkoły podstawowej wiosenną grę terenową.          

Zabawa polegała na odnajdywaniu punktów ukrytych na terenie szkoły i wykonywaniu na czas przygotowanych przez harcerzy zadań. A tak bawili się uczniowie....

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.

Każdego roku Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC organizuje w Piotrkowie Trybunalskim grę miejską. Dzieciaki i dorośli poznają historię Piotrkowa i przy okazji świetnie się bawią. W tym roku uczniowie klasy Va naszej szkoły postanowili wziąć udział w grze. Patrole POLSKA KROWA ODRZUTOWA i Z LOCHU WAMPIRÓW pod opieką pani Ewy Kłucjasz, pana Adama Pawlickiego i pani Marty Ambrozik zmierzyły się z duchami                      i wiedźmami, pomogły królowi Władysławowi Łokietkowi oraz zdobyły sztabę złota i korę świętego dębu. W piotrkowskim zamku uczestnicy gry spotkali   się z duchem królowej Bony, a z duchem królowej Jadwigi rozmawiali w podziemiach ulicy Zamurowej.